Doradzam firmom technologicznym na każdym etapie rozwoju ich działalności. W relacjach biznesowych cenię partnerstwo i zaufanie.

O mnie

Jakub Szkutnik

IT lawyer · adwokat · wspólnik · partner zarządzający w Kancelarii Adwokackiej Pałucki & Szkutnik

Dzięki doświadczeniu współpracy z dużymi podmiotami, w tym spółkami giełdowymi, projektuję struktury spółek tak, że działają zgodnie z planem i założeniami wspólników. Opracowuję wymagane dokumenty. Koordynuję działania z notariuszem. Doradzam w vestingu udziałów. Zapewniam wsparcie na każdym etapie reprezentacji przed KRS.

Ekspert prawa korporacyjnego & procesów inwestycyjnych & kontraktów

Ważny dla mnie jest regularny kontakt z klientem. Stały wgląd w sytuację firmy pozwala mi lepiej ją chronić.

Biegle posługuję się językiem polskim, angielskim i niemieckim.

Uczestniczyłem w wielu procesach inwestycyjnych - również międzynarodowych - dzięki temu wiem jak dobrze przygotować firmę technologiczną do weryfikacji przez inwestora i współpracy z nim. Diagnozuję “słabe punkty” i wdrażam środki zaradcze. Doradzam w negocjacjach.


Od wielu lat projektuję umowy dla branży technologicznej. Rozumiem specyfikę projektów, więc wiem jak dobrze opisać warunki ich realizacji. Dzięki temu ograniczam ryzyko prawne klientów do minimum. Moje umowy są zwięzłe i napisane przystępnym językiem.

Zespół

PIOTR PAŁUCKI

adwokat · wspólnik w Kancelarii Adwokackiej Pałucki & Szkutnik

Ekspert prawa autorskiego & ochrony własności intelektualnej

Opracowuje umowy dla branży technologicznej. Zwolennik kontraktów modułowych, które klient może samodzielnie edytować. Dba o poprawne przeniesienie praw autorskich. Pilnuje, aby treść kontraktu umożliwiała klientowi dalsze eksploatowanie efektów pracy. Identyfikuje ryzyka związane z umową i proponuje środki zapobiegawcze. Wie jak zadbać o ochronę know - how firmy.

Specjalista ochrony danych osobowych & RODO

Opracowuje wymaganą dokumentację i pomaga zapobiegać naruszeniom. Udziela wsparcia podczas kontroli. Broni praw klientów przed organami nadzorczymi. Przeprowadza audyty i weryfikacje wdrożeń RODO. Szkoli pracowników klientów oraz zapewnia bieżącą obsługę. Pełni funkcję inspektora ochrony danych. Dzięki współpracy ze specjalistą ds bezpieczeństwa informatycznego dba o ochronę danych również w obszarze technicznym.

Więcej: DATABREACH.PL

MACIEJ BEDNAREK

radca prawny

Kontakt

Porozmawiajmy

+48 730 580 430

kontakt@legalcheck.pl

www.legalcheck.pl


Kancelaria Adwokacka Pałucki & Szkutnik

ul. Siemiradzkiego 20a/7

31-137 Kraków