+48 730 580 430
Wybierz...

Otrzymasz bezpłatny feedback umowy

WEŹ UDZIAŁ

Sprawdzę czy umowa chroni twoją firmę

AKCJA EDUKACYJNA DLA FIRM IT

KONIEC II EDYCJI:

dni
godziny
minuty
sekundy

LEGALCHECK.PL przeprowadził research wśród przedsiębiorców z branży IT. Wielu z nich, we współpracy z klientami korzysta z wzorów umów, które edytują na potrzeby każdego zlecenia. Liczne zmiany w szablonie kontraktu mogą ograniczyć ochronę prawną tego, co dla firm IT jest najcenniejsze - praw autorskich i własności intelektualnej.

Jeśli jesteś właścicielem lub managerem firmy technologicznej weź udział w akcji, a bezpłatnie sprawdzę czy umowa z klientem wystarczająco chroni twój biznes i nie naraża cię na ryzyko finansowe lub prawne.


Co sprawdzę w umowie?

Wynagrodzenie za dodatkowe iteracje

Jasne zasady zlecania prac dodatkowych zabezpieczą Cię przed nieplanowanymi kosztami lub odmową zapłaty części wynagrodzenia.

Rozpisanie zlecenia na etapy z potwierdzeniem odbioru zabezpieczą Cię przed odmową zapłaty za całość lub część realizacji.

Procedury odbioru

Przekazanie praw autorskich

Powinno obejmować tylko te prawa które musisz lub możesz udostępnić. Inaczej narażasz się na straty finansowe lub ryzyko zapłaty odszkodowań.

Precyzyjne zapisy o powierzeniu przetwarzania danych i procedury na wypadek ich naruszeń zabezpieczą Cię przed roszczeniami klientów.

Ochronę danych osobowych

Przystępny język umowy i zrozumienie potrzeb stron ograniczą liczbę konfliktów oraz ułatwią współpracę.

Biznesowe podejście

Zabezpieczenie

własności intelektualnej

Umowa powinna chronić know-how firmy, kod, produkt lub licencję i umożliwić ich wykorzystanie we współpracy z innymi klientami.

Akcja ma charakter edukacyjny. Chcę budować świadomość przedsiębiorców IT i eliminować błędy prawne, które najczęściej występują w umowach z ich klientami. Udział w akcji jest bezpłatny!

KONIEC II EDYCJI:

dni
godzin
minut
sekund
WYŚLIJ UMOWĘ

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Podaj swoje imię, numer telefonu i załącz wzór umowy z klientem.

Do 24h od wysłania umowy zadzwonię do Ciebie, aby zadać kilka pytań. Chcę poznać specyfikę twojej firmy, usługi lub produktu.

POROZMAWIAJ Z ADWOKATEM

Do 72h od rozmowy wyślę Ci emailem zalecenia zmian w twojej umowie.

OTRZYMASZ FEEDBACK*

KROK 1

KROK 2

KROK 3

* Dotyczy umów do 10 stron formatu A4. Na sprawdzenie jednej umowy przeznaczymy około godziny. Weryfikacja ma charakter poglądowy - jej celem jest eliminacja błędów prawnych, które najczęściej występują w branży. Weryfikacja nie zastępuje usługi szczegółowej analizy dokumentów.

W akcji można wziąć udział jeden raz.

Weź udział

Patronat

Współpracujemy